logotyp

Mgr. Michaela Fučíková

Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o sedmi žácích ve věku od sedmi do patnácti let. O třídu se stará tým složený ze speciálních pedagogů ZŠ a pracovníků stacionáře. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2023/2024

Školní rok 2023/2024

Ahoj, vítejte v novém školním roce 2023/2024. S Damiánkem, Kristýnkou, Štěpánem, Terezkou, Adamem, Matějem a nově i s Floriánkem podnikneme cestu za solí. Stejně jako se živý organismus neobejde  bez soli, tak ani děti v naší třídě se neobejdou bez Milušky, Katky a Romany, které nás budou na cestě doprovázet. Putování si zpestříme  učením, zpíváním, povídáním si, malováním, chozením na procházky, koupáním ve  vířivce,  cvičením v tělocvičně, sněním v  muzikoterapii a snoezelenu. Sůl je nejlepší v jídle, které pak pro zpestření zapijeme něčím sladkým. Prostě - nic se nemá přehánět.


Školní rok 2022/2023

Školní rok 2022/2023

Ahoj, tak jsme se zase sešli po prázdninách ve škole.  V původní sestavě s Damiánken, Štěpánkem, Matějem a Kristýnkou. Nově jsme v září přivítali nové spolužáky Terezku a Vláďu. Učitelský tým Míšu a Milušku omladila nová kolegyně Kateřina. Těšíme se na to, co nám nový školní rok přinese. Budeme se  učit, zpívat, povídat si, malovat, chodit na procházky, do vířivky, tělocvičny, muzikoterapie, snoezelenu. K tomu všemu jíst a pít, prostě dobře se tu mít.


Školní rok 2021/2022

Školní rok 2021/2022

V letošním školním roce 2021-2022 se stálicemi Editkou, Štěpánkem, a Damiánkem. Nově k nám přibyli Adam, Kristýnka a Matěj.  Pedagogický tým se nezměnil – Míša, Miluška, Magda. Posiluje nás Petr a asistentka Karolína. Ve středu s námi bude opět výtvarničit Boženka.

 

V tomto školním roce budeme velmi kreativní a pokusíme se vytvořit obrázkovou publikaci, která bude slavnostně představena na konci školního roku. Takže do díla, ať je o čem psát!


Školní rok 2020/2021

Školní rok 2020/2021

Po delší vynucené pauze se opět setkáváme v novém školním roce 2020/2021 s Editkou, Mílou, Štěpánkem, Filipem a Damiánkem a stálicí mezi pedagogy Miluškou. Máme tu pár změn v naší partě. Místo Klárky přišla Jade. V sestavě pracovníků se nám nově objevuje Magda a opět k nám zavítal Petr.

Tento školní rok bude podle všeho plný všemožných překážek a úskalí, neboť nás stále ohrožuje neviditelný, o to však zákeřnější nepřítel COVID-19, který se nás snaží co nejvíce rozdělovat. Pod Vítkovem nalezená středověká kroužková rytířská zbroj nás vyzývá k odvaze bojovat. Naší zbraní jsou zvýšená hygienická opatření. Místo brnění jsme nasadili roušky.

Optimisticky věřím, že vše překonáme a společně to potom ROZTOČÍME, ať už to znamená cokoliv.


Školní rok 2019/2020

 Vítáme všechny v tomto školním roce v nezměněné sestavě!

V následujících deseti měsících se budeme hlavně navštěvovat. Budou se utužovat vztahy mezi kolegy, dětmi i rodiči. Některé návštěvy určí los, jiné budou spontánní, nahlášené či překvapivé. Budeme si vyměňovat informace, názory, poznatky nebo drby. Můžeme se smát i hádat, ale důležité je být v kontaktu. Tak do toho!

 


Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku, Filipa, Damiánka a Štěpánka.
Tento rok bude ve znamení SRDCE. My tedy budeme rádi a z celého srdce cvičit, učit se, hrát si, jezdit na koni, dovádět s pejsky a kozičkami, chodit na procházky, jíst, pít, poslouchat hudbu, odpočívat, jezdit na výlety, koupat se, malovat nebo se jen tak veselit. Protože poslouchat svoje srdce, je to základ štěstí.


2016/2017

Vítáme ...

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
English
ZŠ Zahrádka

Created by © 2014 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy