Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o šesti žácích ve věku od sedmi do šestnácti let. O třídu se starají dva pedagogové IC a jeden speciální pedagog ZŠ. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2020/2021

Po delší vynucené pauze se opět setkáváme v novém školním roce 2020/2021 s Editkou, Mílou, Štěpánkem, Filipem a Damiánkem a stálicí mezi pedagogy Miluškou. Máme tu pár změn v naší partě. Místo Klárky přišla Jade. V sestavě pracovníků se nám nově objevuje Magda a opět k nám zavítal Petr.

Tento školní rok bude podle všeho plný všemožných překážek a úskalí, neboť nás stále ohrožuje neviditelný, o to však zákeřnější nepřítel COVID-19, který se nás snaží co nejvíce rozdělovat. Pod Vítkovem nalezená středověká kroužková rytířská zbroj nás vyzývá k odvaze bojovat. Naší zbraní jsou zvýšená hygienická opatření. Místo brnění jsme nasadili roušky.

Optimisticky věřím, že vše překonáme a společně to potom ROZTOČÍME, ať už to znamená cokoliv.

Školní rok 2019/2020

Vítáme všechny v tomto školním roce v nezměněné sestavě!

V následujících deseti měsících se budeme hlavně navštěvovat. Budou se utužovat vztahy mezi kolegy, dětmi i rodiči. Některé návštěvy určí los, jiné budou spontánní, nahlášené či překvapivé. Budeme si vyměňovat informace, názory, poznatky nebo drby. Můžeme se smát i hádat, ale důležité je být v kontaktu. Tak do toho!

Školní rok 2018/2019

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku, Filipa, Damiánka a Štěpánka.
Tento rok bude ve znamení SRDCE. My tedy budeme rádi a z celého srdce cvičit, učit se, hrát si, jezdit na koni, dovádět s pejsky a kozičkami, chodit na procházky, jíst, pít, poslouchat hudbu, odpočívat, jezdit na výlety, koupat se, malovat nebo se jen tak veselit. Protože poslouchat svoje srdce, je to základ štěstí.

En ZŠ Zahrádka

Created by © 2014 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy