Mgr. Ondřej Novák

Naše skupinka je třídou rehabilitační. Místnost máme rozdělenou na prostor odpočívací a relaxační a na prostor pro společné aktivity u stolu a stravování. K rehabilitačnímu pokoji patří místnost pro individuální výuku. O žáky se stará tým ve složení třídní učitel Ondřej a dva pedagogové stacionáře.  Doplňují je pak další speciální pedagogové a terapeuti.
Každý ze žáků má vytvořen Individuální výchovně vzdělávací plán, na kterém se podílejí jednotliví pedagogové obou institucí. Z každého IVVP vychází rozvrh žáka – individuální výuka (rozumová výchova, komunikace, smyslová výchova apod.), skupinová výuka (výtvarná výchova, pracovní výchova, hudební výchova), rehabilitace, terapie (ergoterapie, muzikoterapie, hipoterapie, canisterapie, hydroterapie, harmonizační lůžko) a další. Nezbytná je socializace (na ostatních pokojích, procházky po okolí, výlety, školy v přírodě) a integrace.

tajemná Kačenka
rozesmátý Vojta
romantická Markétka
veselý Jaroušek