Jméno:
Heslo:

Mgr. Petra Švábová

Naše třída slučuje žáky různorodé věkem a jedinečné svými potřebami i nadáním. Přijímáme tuto skutečnost, jako výzvu k tvořivému a veselému vzdělávání (se).

Velmi zkušená pedagožka Mgr. Miroslava Tupá uskutečňuje individuální vyučování nejen žáků naší třídy, ale i některých žáků ostatních tříd. Provádí i skupinové vyučování, dochází na domácí vyučování. Věnuje se herní terapii. Dále nabízí kraniosakrální terapii dětem i dospělým a základní rodinné poradenství.

Třídní učitelka Mgr. Veronika Kočerhová  má na starosti koordinaci pedagogů ve třídě a ostatních spolupracujících odborníků (fyzioterapeuta, ergoterapeuta …), pečuje o dobrou náladu a také o týmového ducha.

Asistentka pedagoga Marta Jahodová se navíc věnuje aktivitám pro podporu socializace - realizuje pravidelnou integraci našich žáků v běžných školách.

2018/2019

2018/2019

Tak nás letos čeká zase práce – tentokrát v přírodě a na vzduchu.

Vydáme se do bramborových polí a zahradních zákoutí a doufáme, že mezi mrkví, hráškem a petrželí najdeme správnou cestu a doplejeme (pardon doplujeme) zahradní rok až do bohaté červnové sklizně. 

 

Naše heslo

Co si zaseješ,

To si zaleješ

A to taky sklidíš!

 

Zahradnickými učni v tomto roce jsou:

Štěpán, Amálka, Adam, Kačka a Thea

 

.......a v  jiných zahradách seká trávu zahradní mistr Petr
2016/2017

Adam, žák první ...
Více informací

english
Základní škola Zahrádka

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy