Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o šesti žácích ve věku od sedmi do šestnácti let. O třídu se starají dva pedagogové IC a jeden speciální pedagog ZŠ. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2018/2019

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku, Filipa, Damiánka a Štěpánka.
Tento rok bude ve znamení SRDCE. My tedy budeme rádi a z celého srdce cvičit, učit se, hrát si, jezdit na koni, dovádět s pejsky a kozičkami, chodit na procházky, jíst, pít, poslouchat hudbu, odpočívat, jezdit na výlety, koupat se, malovat nebo se jen tak veselit. Protože poslouchat svoje srdce, je to základ štěstí.