Mgr. Lenka Křapková

Naši třídu navštěvuje šest žáků s těžkým kombinovaným postižením, které „doprovázejí“ tři pedagogové. Kromě individuálního vyučování (převážně smyslová a rozumová výchova) docházejí žáci na rehabilitaci a ergoterapii, navštěvují snoezelen, vířivku, bazén, muzikoterapeutický ateliér, harmonizační lůžko a mnoho dalších aktivit. Činnosti probíhají individuálně či v malých skupinkách. Na pokoji všichni společně výtvarničíme, vaříme, bubnujeme aj. Když je pěkné počasí, učíme se někdy na zahradě nebo chodíme do jurty. Z okna můžeme pozorovat naše kozy – Matyldu a Alberta, které občas chodíme krmit. Jezdíme na výlety a týdenní pobyty.

2016/2017

Letos se naše parta trochu obměnila. Někdo od nás odešel (naštěstí jen do vedlejší třídy), někdo nový zase přišel. Přivítali jsme u nás nového žáčka Matyáše a také paní učitelku Lídu, která je posilou našeho pedagogického týmu. Již otřelými členy naší třídy jsou Míša, Martin, Pauli, Štěpánek a také Markétka. Zůstala také paní učitelka Lenka a pan učitel Michal.

Všichni se těšíme, že si letos užijeme spousty legrace a obohatíme se o nové zážitky.

2013/2014 Vítáme Vás v galerii obrazů U Dráčků

Mišák
Mišák "Veselý"
Míša