Zahájení školního roku 2012 - 2013

„Vážené dámy, vážení pánové, vítejte na palubě letu číslo 2012 – 2013“.

Těmito slovy přivítali „kapitáni“ – ředitelé Základní školy a Integračního centra – všechny žáky školy, jejich rodiče i své kolegy. Letošní školní rok jsme pojali jako desetiměsíční let s mezipřistáními o prázdninách. Ujistili jsme se, že na palubě našeho letu jsou zakázány veškeré nebezpečné předměty, jako jsou žákovské knížky, kružítka apod., „pasažéři“ prošli bezpečnostní kontrolou, místo palubní vstupenky obdrželi hedvábný šátek a pak už za doprovodu živé hudby nastoupili do pomyslného letadla, které nás všechny dopraví až do cílové stanice – letních prázdnin. Přejme si hladký a pohodlný let. Ale teď už pozor… startujeme!

Dagmar Rosecká

03.09.2012