Vysvědčení v Zahrádce

Vysvědčení v ZahrádceNaše škola je speciální se vším všudy. Tak i vysvědčení bývá neobvyklé.

Jak to udělat? - aby to bylo pro všechny důstojné.
Jak to udělat? - když vysvědčení (tedy formulář) je hlavně pro rodiče našich dětí.
Jak to udělat? - aby i nám po několika letech z předávání vysvědčení bylo dobře.

Kateřina, duše školy, vymyslela moc hezký scénář. Třídní učitele jsme schovali pod barevný veliký kus látky. Marcela hledala jednotlivé učitele hmatem. Koho identifikovala, mohl své třídě rozdat vysvědčení. Robert pak každé třídě zahrál píseň. Sám si na výběru dával záležet. Nejen, že skvěle vaří jednou týdně pro všechny zaměstnance s dětmi oběd, taky úžasně hraje na kytaru.
           Díky, Roberte!

Marcela