logotyp

Spolupráce se Sociální akademií Silberbach v Německu

Spolupráce se Sociální akademií Silberbach v Německu

Podrobnější informace o spolupráci

Česko-německá spolupráce 
Společně pro druhé a s Vámi

Sociální akademie Silberbach je speciálně zaměřena na česko-německou spolupráci a vzájemnost v různých oblastech lidského života a pro různé věkové kategorie. Koncept činnosti a spolupráce je velmi pestrý, sahá od psychosociální oblasti přes etiku, lidskoprávní, etické a jazykové vzdělávání až k historii, spiritualitě, kultuře a publikacím. 
Kontaktní místo a krásný prostor s výbornou kuchyní se nachází v Silberbachu (nedaleko Selbu na německé straně v blízkosti hranic směrem od Chebu). 
Nabízíme prostory pro programy a pobyty. Neuzavíráme se a omezujeme jen na aktivity v Silberbachu. Rádi se účastníme programů našich partnerů a dalších aktérů. Jsme rádi partnery projektů, podílíme se na zprostředkování kontaktů, propojování lidí a organizací. Jsme ochotni a připraveni nabídnout i odborné praxe a pracovní příležitosti. 
Vážíme si podpory Česko-německého fondu budoucnosti. Děkujeme Vám všem za pozornost, zájem a těšíme se na setkávání a spolupráci.

Dr. René Milfait Koordinátor česko-německé spolupráce Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci Sociální akademie „Dům“ Silberbach Tel: +49 0151-55982607 +420 736 678 634 Mail: milfait.rene@ejf.de rene.milfait@seznam.cz Web: www.ejf.de www.haus-silberbach.de


Zpět na hlavní výpis

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
English
ZŠ Zahrádka

Created by © 2014 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy