Pololetní předávání vysvedčení

Tým autistické třídy připravil na pololetní předávání vysvědčení zábavný program složený z několika pantomimických scének podbarvených muzikou. Po každé scénce se lepila písmena, která v závěru programu vytvořila tematický název VYSVĚDČENÍ.

Show se všem velice líbila, a tak po vyvolávání hesel „opakovat, opakovat“ museli herci přidat nějakou z top scének. Největšímu ohlasu se těšila scénka operace, kosmonaut a Velká pardubická.

Při úplném závěru se spustil kufr plný sladkých dobrot pro všechny školou povinné a jejich třídní učitele. Do dalšího pololetí přejeme všem školákům spoustu úsměvů na tváři, zrovna jako měli 30. 1. 2014.

Terka