logotyp

Od nás k vám – Únor 2013

Od nás k vám – Únor 2013Děkujeme srdečně těm z vás, kteří nám dlouhodobě, trpělivě a dobrovolně pomáháte při naší práci s dětmi. Bez vaší podpory, vašeho času a energie, kterou nám věnujete, bychom sotva mohli poskytovat péči našim žákům v takové míře, jak si žádá jejich situace.

Děkujeme jmenovitě těmto dobrovolníkům:
Paní Drahomíra Pospíšilová – rekvalifikovaná masérka, matka 3 dětí, t. č. bez zaměstnání- dochází pravidelně za naší žákyní Katkou H. do nemocnice v Hořovicích. Prohlíží si s ní obrázky, masíruje, komunikuje způsobem, kterým to Kátě vyhovuje, zpestřuje tak dívčin pobyt v nemocnici a zmírňuje následky hospitalizace. Její činnost částečně nahrazuje školní vyučování, které vzhledem ke vzdálenosti od naší školy nemůže probíhat pravidelně.

Slečna Dana Cejpková – absolventka Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, obor Sociální práce a Etika v sociální práci, v současné době lektorka kreativního malování- pravidelně po dobu nemoci Boženky dochází na výtvarnou výchovu do třídy autistů a provádí arteterapeutické a výtvarné činnosti s dětmi.

Paní Hana Terebová – přichází pravidelně do třídy, kde vypomáhá, s čím je třeba – výrobou pomůcek, komunikací, prohlížením knížek, vyprávěním, kamarádstvím a nácvikem sebeobsluhy žáků. Náplň její práce je podobná práci asistenta pedagoga.

Paní Dagmar Daňková – „knihkupkyně" z čajovny U Džoudyho - věnovala Katce a Mirce starší funkční a vyhovující notebook ke školním a pracovním účelům. Můžeme nyní častěji používat jednoduché programy pro děti, prohlížet fotky a obrázky.Děkujeme!

Mirka Tupá

 


Zpět na hlavní výpis

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
English
ZŠ Zahrádka

Created by © 2014 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy