Cesta do pravěku

V pátek 16.1. 2015 se celá naše škola přenesla do Pravěku, doby 3 mil. př.n.l. Ve třídě Dráčků jsme měli možnost zakusit Pravěk se vším všudy. V pravěké jeskyni nás přivítali domorodí lidé, pohostili nás mamutím gulášem z kotlíku, kostmi a dešťovou vodou. Měli jsme možnost prohlédnout si jeskynní malby, poslechnout si prehistorické zvuky zvířat a v dobových pravěkých kostýmech společně vytvořit koláž mamuta, která momentálně zdobí jednu z našich školních chodeb. I přesto, že se tato celoškolní akce velmi vydařila, jsme rádi, že nás časostroj nezklamal a vrátil nás zase zpět do současné doby.