logotyp

Mgr. Michaela Fučíková

Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o šesti žácích ve věku od sedmi do šestnácti let. O třídu se starají dva pedagogové IC a jeden speciální pedagog ZŠ. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2021/2022

Školní rok 2021/2022

V letošním školním roce 2021-2022 se stálicemi Editkou, Štěpánkem, a Damiánkem. Nově k nám přibyli Adam, Kristýnka a Matěj.  Pedagogický tým se nezměnil – Míša, Miluška, Magda. Posiluje nás Petr a asistentka Karolína. Ve středu s námi bude opět výtvarničit Boženka.

 

V tomto školním roce budeme velmi kreativní a pokusíme se vytvořit obrázkovou publikaci, která bude slavnostně představena na konci školního roku. Takže do díla, ať je o čem psát!


Školní rok 2020/2021

Školní rok 2020/2021

Po delší vynucené pauze se opět setkáváme v novém školním roce 2020/2021 s Editkou, Mílou, Štěpánkem, Filipem a Damiánkem a stálicí mezi pedagogy Miluškou. Máme tu pár změn v naší partě. Místo Klárky přišla Jade. V sestavě pracovníků se nám nově objevuje Magda a opět k nám zavítal Petr.

Tento školní rok bude podle všeho plný všemožných překážek a úskalí, neboť nás stále ohrožuje neviditelný, o to však zákeřnější nepřítel COVID-19, který se nás snaží co nejvíce rozdělovat. Pod Vítkovem nalezená středověká kroužková rytířská zbroj nás vyzývá k odvaze bojovat. Naší zbraní jsou zvýšená hygienická opatření. Místo brnění jsme nasadili roušky.

Optimisticky věřím, že vše překonáme a společně to potom ROZTOČÍME, ať už to znamená cokoliv.


Školní rok 2019/2020

 Vítáme všechny v tomto školním roce v nezměněné sestavě!

V následujících deseti měsících se budeme hlavně navštěvovat. Budou se utužovat vztahy mezi kolegy, dětmi i rodiči. Některé návštěvy určí los, jiné budou spontánní, nahlášené či překvapivé. Budeme si vyměňovat informace, názory, poznatky nebo drby. Můžeme se smát i hádat, ale důležité je být v kontaktu. Tak do toho!

 


Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku, Filipa, Damiánka a Štěpánka.
Tento rok bude ve znamení SRDCE. My tedy budeme rádi a z celého srdce cvičit, učit se, hrát si, jezdit na koni, dovádět s pejsky a kozičkami, chodit na procházky, jíst, pít, poslouchat hudbu, odpočívat, jezdit na výlety, koupat se, malovat nebo se jen tak veselit. Protože poslouchat svoje srdce, je to základ štěstí.


Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
ZŠ Zahrádka
English

Created by © 2014 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy