Výlet na Dýňovou farmu

Ve středu 22. 10. 2014 se ze dne na den rapidně ochladilo a my jsme měli naplánovaný výlet na Dýňovou farmu do Nové Vsi u Leštiny! Co teď? Přeci výlet nezrušíme! Vybavili jsme se tedy teplým oblečením, na řadu přišly i rukavice, kulichy a fusaky, nastoupili jsme do objednaného autobusu a hurá za dobrodružstvím! Po vlídném přivítání domácími jsme obhlédli celou farmu, líbily se nám pyramidy z dýní, bludiště v kukuřičném poli, prolézačky, dýňové bludiště na zahradě i slaměný hrad. Báječně nás zahřála teplá dýňová polévka, energii jsme doplnili svačinkami od maminek a seznámili jsme se s místními králíčky. Každé dítě dostalo domů malou dýničku, na každou třídu pak připadla větší dýně na dlabání. Ke škole jsme se odpoledne vrátili unavení, ale spokojení. Během dlouhých podzimních večerů budeme mít na co vzpomínat!