Koncert v Zahrádce

Koncert v ZahrádceVe středu 4.5.2011 k nám v dopoledních hodinách zavítali zpěváci z Pobytového rehabilitačního a rekvalifikačního střediska pro nevidomé Dědina v Praze. Na koncert přišli žáci, pedagogové a také (hudebně založený) pes Valda:o). Protože posluchačů bylo mnoho a všichni by se do malé místnosti s klavírem nevešli, koncertovalo se na dvakráte. Repertoár si sestavili sami zpěváci, obsahoval jak písně lidové, tak písně od populárních zpěváků, většina z nich zazněla v doprovodu klavíru. Atmosféra koncertíků byla živá, chvíli posluchači soustředěně naslouchali, poté se přidali k interpretům a zpívali, někdo tančil, někdo bubnoval…Na závěr každého koncertu, dle návrhu z publika, si všichni společně zazpívali píseň „na rozloučenou“.Tak třeba zase někdy nás přijdou zpěváci z Dědiny opět potěšit:o)

zapsala Bára Slabyhoudová