logotyp

Divadelní představení Mrazík

Divadelní představení MrazíkVe škole jsme se vzájemně potěšili milým divadlem. Už v prosinci minulého roku jsme pro naše děti a kolegy hráli představení Mrazík. A protože sněhový příběh Ivánka a Nastěnky a samozřejmě dědečka Mrazíka měl tak velký úspěch, opakovali jsme představení ještě několikrát. 

V roli Mrazíka exceloval kolega Robert. Ivánka, jehož matku si zahrála Janička, krásně ztvárnil Martin a Jirka. Nastěnka byla něžná a milá v provedení Báry. Baba Jaga Lenka škodila, jak mohla a loupežníci Jirka s Karolínkou, ač se velmi snažili, tak svatbě Ivánka a Nastěnky nezabránili. Žárlivá Marfuša Radana se od Mrazíka vrátila s čuníky a stařeček Martin si od macechy Báry už nenechal nic líbit. Dědeček hříbeček Martin a Markéta krásně prozvonili celý les, který byl plný medvědů, zvláště velké medvědice Ondřeje. Celým příběhem nás provázela vypravěčka v dřevěném okénku, kterou mistrovsky ztvárnil 
kolega Michal. 

Za pomoc velmi děkuji Báře, Mirce, Alence, Michalovi, Robertovi, Ondřejovi, Pavlovi a dalším kolegům, kteří nám umožnili a pomohli vytvořit prostor a celkovou vizáž představení. 

Ludmila Holušková

FOTO ZDE

09.03.2011

Zpět na hlavní výpis

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
English
ZŠ Zahrádka

Created by © 2014 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy