Co se děje / událo

V listopadu se uskutečnilo výtvarné odpoledne pro rodiče a děti – vyráběly se svíčky a dárečky. Koza Rosalina očekává brzy kůzlátka. Děkujeme za staré pečivo a chleba, nejlépe na kousky pokrájené. Uvítáme i zelí (syrové), jablka, mrkev. Navštívili nás studenti a praktikanti z různých pražských škol, obohacují náš program a učí se u nás. Delší dobu je ve škole na praxi Amu ze Španělska, pěkně si rozumí s Theou i Filipem. Někteří rodiče našich žáků hledají naléhavě pomocníka na hlídání dítěte doma. Nemusí jít nutně o profesionálního asistenta. Víte-li o někom, kdo by rád tuto službu vykonával, ozvěte se, prosím. Rádi dodáme další informace. Minulý týden byl důkladně vyčištěn bazén, můžeme zas plavat. Začíná advent. Budou Vánoce.

Mirka Tupá