logotyp

Mgr. Veronika Kočerhová

Jsme třída a rehabilitační pokoj pro šest dětí s těžkým kombinovaným postižením. Setkáváme se tady nejenom my tři pedagogové, ale i další kolegové ze ZŠ Zahrádka (speciální pedagog, muzikoterapeut) a IC Zahrada (ergoterapeut a fyzioterapeut). Činnosti probíhají individuálně a skupinově; ve třídě, na pokoji, dále v ateliérech jako je snoezelen, bazální stimulace s harmonizačním lůžkem, ve zrakové třídě, na canisterapii, dále ve vířivce, v bazénu a následně v relaxační místnosti. Když nám počasí dovolí, trávíme čas na terase, na zahradě, jezdíme na hipoterapii, chodíme na procházky a vyrážíme na vícedenní výlety. Moc se na všechny děti, kolegy a aktivity těším. Ludmila

Školní rok 2020/2021

Rozhodli jsme se, že si chceme tento školní rok (a čas být spolu) pořádně užít a prožít.   A víme proč... netušíme, co nám další den přinese.  Dny plynou a přinášejí mnoho změn, příjemných i těch méně příjemných.  A to vše k našemu životu patří. Pro někoho je tento školní rok rokem posledním, pro někoho zase naopak prvním. Pro nás pro všechny je především rokem s dobrými kamarády... A těmi jsou letos holčičky Adélka, Paulinka a Emička a mladí páni David, Martin a Michal. Z dospěláků jsou to Ludmila, Veronika, Michal a nově se k nám připojila muzikoterapeutka Vladislava a asistentka Milena. Zvířecími kamarády jsou stále ptáčkové a fenka Trnka.


Školní rok 2019/2020

Školní rok 2019/2020

Přijďte, pojďte, přiběhněte... prostě hurá k nám. U nás je to moc fajn.

V originálně zařízeném pokoji na vás čeká dobrá nálada, dobrá srdce, dobrá káva, dobrá myšlenka, dobrá židle i pohovka, dobrá oděvní ponožková souhra, dobrá duševní podpora... u nás je dobře. A doufáme, že nám bude dobře celý rok.

Těmi všedobrými malými bytostmi jsou Adélka, Paulinka, Kačenka, Michal, Martin a David. A těmi velkými Ludmila, Veronika, Barbora, Michal a Zdeněk.

A těmi úplně nejmenšími jsou ptáčkové a štěněčí slečna Border „čurbes“ colie Trnka.

FOTO ZDE


Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019

Srdeční záležitost….to je motto letošního školního roku. A my jsme se rozhodli, že budeme dělat vše, co je našemu srdci blízké. A moc se na to těšíme, protože srdce máme veliká.

Začínáme v nové sestavě. Lenka s Katkou šly sbírat další zkušenosti do sousedních tříd a pokojů a s nimi odešel i Štěpánek. Ale zároveň k nám přišel nový žák David a paní učitelka Veronika a Barbora.


FOTO ZDE


Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
ZŠ Zahrádka
English

Created by © 2014 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy