Závěrečné vysvědčení

26. června 2015 Závěr Tour de Garden aneb hurá na prázdniny!

Rok se s rokem sešel a Tour de Garden končí. Můžeme říci, že naše desetiměsíční cyklistická jízda se vydařila, trasa byla sice plná různých překvapení, plánovaných i neplánovaných setkání, ale dokázali jsme se udržet na vytyčené trase, a co je důležité, během závodu se nikdo ani na okamžik neztratil. Užili jsme si dost legrace při učení i závodění, zvládli jsme překonat kdejaká úskalí a nepohodu.

Uznejte sami, že za ty zlaté věnce a medaile pro všechny zúčastněné to vážně stálo! Třídní učitelé jako zástupci závodních týmů sice pro tento slavnostní den vyměnili kola za rikšu a sportovní dresy za slavnostní oblečení, ale věřte mi, po celý školní rok na jejich bedrech ležela obrovská zodpovědnost a každý z nich odvedl pořádný kus práce.  Své týmy dokázali motivovat k lepšímu výkonu, poskytovali závodníkům podporu ve chvílích únavy, učili tolik potřebné vzájemné spolupráci i novým dovednostem.

Celé druhé pololetí nás v Zahrádce i v Zahradě doprovázel svou přítomností také muzikoterapeut Matteo Maienza, díky kterému jsme za pobrukování italských písniček dojeli až do samotného finiše s veselou náladou. Kromě Mattea jsme se tento červnový den ještě rozloučili s malým Alexem, který odchází do jiné školy, a s velkou Karolínou, která bude od září klientkou návazného zařízení sociálních služeb.

Matteo, za tvou práci ti co nejsrdečněji děkujeme a přejeme, ať se ti daří v oblasti profesní i osobní. Alexi a Karolínko, ať si dobře a rychle zvyknete v novém prostředí a máte okolo sebe hodně prima kamarádů a výborných pedagogů.

FOTO ZDE...