Vánoční potkávání 2014

Kdo přišel, nelitoval. Při vánočním setkání jsme vydatně stimulovali všechny smysly. Program byl letos opravdu bohatý.
Namátkou… pečení z kynutého těsta, výroba neobvyklého a chutného sushi, pochutnání si na vánočním punči, cukroví nebo dortu, veselé chvíle při divadelním vystoupení o těžké službě andělské, zhlédnutí krátkého filmu o životě u nás ve škole a v ICZ.
Navštívil nás pan Jaroslav Šturma, který stál v roce 1991 u zrodu tohoto zařízení, a filmový záznam s paní ředitelkou Dagmar Roseckou a panem ředitelem Jiřím Drahotou také slavnostně pokřtil.
Naše setkání končilo vysláním bílých balónků nahoru na nebesa s přáním krásných Vánoc a dobrého roku 2015 nám všem.
FOTO ZDE...