Jméno:
Heslo:

Mgr. Veronika Kočerhová

Naše třída slučuje žáky různorodé věkem a jedinečné svými potřebami i nadáním. Přijímáme tuto skutečnost, jako výzvu k tvořivému a veselému vzdělávání (se).

Velmi zkušená pedagožka Mgr. Miroslava Tupá uskutečňuje individuální vyučování nejen žáků naší třídy, ale i některých žáků ostatních tříd. Provádí i skupinové vyučování, dochází na domácí vyučování. Věnuje se herní terapii. Dále nabízí kraniosakrální terapii dětem i dospělým a základní rodinné poradenství.

Třídní učitelka Mgr. Veronika Kočerhová  má na starosti koordinaci pedagogů ve třídě a ostatních spolupracujících odborníků (fyzioterapeuta, ergoterapeuta …), pečuje o dobrou náladu a také o týmového ducha.

Asistentka pedagoga Marta Jahodová se navíc věnuje aktivitám pro podporu socializace - realizuje pravidelnou integraci našich žáků v běžných školách.

2017/2018

Letošní rok zůstáváme ve stejné sestavě. Všichni naši žáci úspěšně postoupili do dalšího ročníku.

Adam, žák druhé třídy, má nejraději hudbu. Bude si jí užívat plnými doušky.

Malý David navštěvuje třetí  ročník, miluje pohyb a tak si s ním pořádně zacvičíme...

Amálka chodí do pátého ročníku. Je také velmi pohyblivá a akční, a proto je naším hlavním cílem naučit se odpočívat a zvolnit tempo.

Jakub je žákem posledního ročníku školy a tak mu ho zpestříme nevšedními zážitky.

Thea postoupila do osmého ročníku a v době mimo školní lekci pobývá se svými vrstevníky na pokoji u Jany a Honzy.

Velký David  je ze zdravotních důvodů vyučován podle § 42 školského zákona v domácím prostředí. Myslíme na něj a přejeme mu a jeho rodině hodně sil a výdrže na jeho  náročné cestě.

2016/2017

Adam, žák první ...
Více informací

english
Základní škola Zahrádka

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy