Mgr. Miroslava Tupá

Naše třída slučuje žáky různorodé věkem a jedinečné svými potřebami i nadáním. Přijímáme tuto skutečnost, jakož i všechny danosti jako výzvu k tvořivému a veselému vzdělávání (se).

Třídní učitelka Mgr. Miroslava Tupá uskutečňuje individuální a občas i skupinové vyučování, dochází na domácí vyučování, zodpovídá za pedagogickou dokumentaci. Věnuje se herní terapii. Dále nabízí kraniosakrální terapii dětem i dospělým a základní rodinné poradenství.

Pedagožka Mgr. Veronika Kočerhová je má skvělé organizační schopnosti, pečuje o dobrou náladu a také o týmového ducha.

Asistentka pedagoga Marta Jahodová se tnavíc věnuje aktivitám pro podporu socializace - realizuje pravidelnou integraci našich žáků v běžných školách.

Adam, žák první třídy, se zatím ve škole rozkoukává.

Malý David navštěvuje druhý ročník, miluje pohyb a všechny lidi kolem sebe.

Amálka chodí do čtvrtého ročníku. Je také velmi pohyblivá a akční, a proto je naším hlavním cílem naučit se odpočívat a zvolnit tempo.

Jakub je žákem devátého ročníku a je ve skupince nejstarší. I náročnější situace kolem sebe umí zvládat s přehledem.

Thea postoupila do sedmého ročníku a v době mimo školní lekci pobývá se svými vrstevníky na pokoji u Jany a Honzy.

Velký David  je ze zdravotních důvodů vyučován podle paragrafu 42 v domácím prostředí. Myslíme na něj a přejeme mu a jeho rodině hodně sil a výdrže na jeho  náročné cestě.