Mgr. Ludmila Boháčová

Jsme třída a rehabilitační pokoj pro sedm dětí s těžkým kombinovaným postižením. Setkáváme se tady nejenom my tři pedagogové, ale i další kolegové ze ZŠ Zahrádky (speciální pedagog, muzikoterapeut) a IC Zahrady (ergoterapeut a fyzioterapeut). Činnosti probíhají individuálně a skupinově v místnotech snoezelen, vířivka, bazén, muzikoterapeutický ateliér, harmonizační lůžko, canisterapie a další. Když nám počasí dovolí, jezdíme na hipoterapii, chodíme na procházky a vyrážíme na vícedenní výlety. Na svou třídu se moc těší Ludmila.

Školní rok 2018/2019

Srdeční záležitost….to je motto letošního školního roku. A my jsme se rozhodli, že budeme dělat vše, co je našemu srdci blízké. A moc se na to těšíme, protože srdce máme veliká.

Začínáme v nové sestavě. Lenka s Katkou šly sbírat další zkušenosti do sousedních tříd a pokojů a s nimi odešel i Štěpánek. Ale zároveň k nám přišel nový žák David a paní učitelka Veronika a Barbora.