Mgr. Ludmila Boháčová

Jsme třída a rehabilitační pokoj pro sedm dětí s těžkým kombinovaným postižením. Setkáváme se tady nejenom my tři pedagogové, ale i další kolegové ze ZŠ Zahrádky (speciální pedagog, muzikoterapeut) a IC Zahrady (ergoterapeut a fyzioterapeut). Činnosti probíhají individuálně a skupinově v místnotech snoezelen, vířivka, bazén, muzikoterapeutický ateliér, harmonizační lůžko, canisterapie a další. Když nám počasí dovolí, jezdíme na hipoterapii, chodíme na procházky a vyrážíme na vícedenní výlety. Na svou třídu se moc těší Ludmila.

Školní rok 2017/2018

Školní rok 2017/2018Letošní školní rok bude ve znamení cestování. Náše koše bez zátěže drží v rukách učitelé Ludmila, Lenka, Michal a Kateřina a za balonky tahají dětské ruce Markétky, Paulinky, Kačenky, Štěpánka, Matyáška, Martina a Míši. Moce se těšíme, co nám náš společný čas přivane. Držte nám palce, ať máme správný směr.

2013/2014 Vítáme Vás v galerii obrazů U Dráčků

Mišák
Mišák "Veselý"
Míša