Jméno:
Heslo:

Mgr. Tereza Šafránková, třída s PAS

ZŠ Zahrádka má jednu třídu, která je specializovaná pro děti s poruchou autistického spektra. Žáky zde vzděláváme podle tzv. strukturovaného učení. Důraz klademe na individuální potřeby každého dítěte a pomocí vizualizace a strukturalizace podporujeme jejich rozvoj v různých oblastech, jako je komunikace, socializace, samostatnost v sebeobsluze atd. (více informací o naší třídě viz Vyučovací metody – Strukturované učení)  


Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019

Od září máme nové pedagogické posily – Davida a Zdeňka. Pánové, ať se vám u nás líbí! Dlouholetý kolega Honza si naložil na kolečko zahradnické náčiní a nabyté dovednosti a odjel obohacovat jiný pokoj. Honzo, děkujeme!
A naši milí "studenti"? Ti zůstali ve stejném složení, se stejnou energií, hravostí, vášní, zájmem a chutí učit se všemu novému. Opět budeme společně tvořit cukrářské výrobky v rámci naší Cukrárny v úplňku. Rozšíříme náš zájem o třídění odpadu v projektu „Recyklohraní“ o sběr použitých baterií. Pokud se k nám chcete připojit, neváhejte a baterie všeho druhu nám noste!

FOTO AUTI TŘÍDA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Vítězové ceny APLAUS 2019

Jaro je tu…

Letem světem prvním pololetím….

Projekt Recyklohraní aneb ukliďme si svět

Projekt kavárna


2014/2015 Mgr. Marie Širůčková

Naši milí žáci, rodiče, čtenáři…

tak nám začal nový školní rok. Paní učitelka Marjánka ho zahájila 1. září ze sedla svého červeného bicyklu.

Vám všem, ale především našim žákům, přejeme do celého roku spoustu energie, dobré nálady a mnoho nejen školních zážitků!

 

                       Na společnou a zcela jistě parádní jízdu školním rokem se těší 

                                          vaši učitelé Marjánka, Tereza, Honza


english
Základní škola Zahrádka

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy