Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o šesti žácích ve věku od sedmi do šestnácti let. O třídu se starají dva pedagogové IC a jeden speciální pedagog ZŠ. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2017/2018

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku,  Filipa, Damiánka a Štěpánka. Náš tým obohatila kolegyně Miluška, tak ať se jí u nás líbí. V tomto školním roce se naše škola vypravila na cestu kolem světa. Někdo letí balónem, někdo jede lodí, jsou tu běžci i pěšáci. Naše třída poplave! Vlastními silami překonáme oceány i moře, říčkami se dostaneme až do vnitrozemí. Procvičíme cestou fyzické a mentální schopnosti. Budeme jistě čelit mnoha živlům. Cesta to bude plná nástrah a nebezpečí, ale také krásných zážitků a radostí (alespoň v to doufáme). Určitě si sáhneme na dno, ale opět se posíleni vynoříme na hladinu. Takže vzhůru za dobrodružstvím!