Mgr. Ludmila Boháčová

Jsme třída a rehabilitační pokoj pro šest dětí s těžkým kombinovaným postižením. Setkáváme se tady nejenom my tři pedagogové, ale i další kolegové ze ZŠ Zahrádky (speciální pedagog, muzikoterapeut) a IC Zahrady (ergoterapeut a fyzioterapeut). Činnosti probíhají individuálně a skupinově ve třídě, na pokoji, dále v ateliérech jako je snoezelen, bazální stimulace s harmonizačním lůžkem, ve zrakové třídě, na canisterapii, dále ve vířivce, v bazénu a následně v relaxačním pokoji. Když nám počasí dovolí, trávíme čas na terase, na zahradě, jezdíme na hipoterapii, chodíme na procházky a vyrážíme na vícedenní výlety. Moc se na všechny děti, kolegy a aktivity těším. Ludmila

Školní rok 2019/2020

Přijďte, pojďte, přiběhněte….prostě hurá k nám. U nás je to moc fajn.

V originálně zařízeném pokoji na vás čeká dobrá nálada, dobrá srdce, dobrá káva, dobrá myšlenka, dobrá židle i pohovka, dobrá oděvní ponožková souhra, dobrá duševní podpora.…u nás je dobře. A doufáme, že nám bude dobře celý rok.

Těmi všedobrými malými bytostmi jsou Adélka, Paulinka, Kačenka, Michal, Martin a David. A těmi velkými Ludmila, Veronika, Barbora, Michal a Zdeněk.

A ty úplně nejmenší jsou ptáčkové a štěněčí slečna Border „čurbes“ colie Trnka.

Školní rok 2018/2019

Srdeční záležitost….to je motto letošního školního roku. A my jsme se rozhodli, že budeme dělat vše, co je našemu srdci blízké. A moc se na to těšíme, protože srdce máme veliká.

Začínáme v nové sestavě. Lenka s Katkou šly sbírat další zkušenosti do sousedních tříd a pokojů a s nimi odešel i Štěpánek. Ale zároveň k nám přišel nový žák David a paní učitelka Veronika a Barbora.