Zahradní slavnost 2011

Stává se již téměř tradicí, že se na konci školního roku setkáváme s rodinami našich žáků, s našimi příznivci a přáteli při zahradní slavnosti. Dne 28. června jsme tak v odpoledních hodinách nejdříve sledovali bublinovou show v podání pana Strassera a poté nám jednu ze svých Pohádek ze zahrádky zahrálo divadlo Kapsa z Andělské Hory. Paní učitelka Lída prodávala výrobky našich dětí, největší zájem byl jako vždy o originálně zdobené nádobí a o hedvábné šátky. Děti i dospělí si mohli koupit korálky, nebo zkusit navlékat náramky. Také se mlsalo- přijeli naši staří známí se zmrzlinou, s palačinkami a s dalším výborným občerstvením. Závěr slavnosti nám zpříjemnilo vystoupení hudebního tělesa Žižkovská smršť, které hrálo melodie různých žánrů s opravdu velkým nasazením. Počasí nám přálo a v programu si každý našel „to své“. K vytouženým prázdninám už byl jen krůček a myslím, že při cestě domů si všichni vykračovali vesele, nebo alespoň pískali do noty.

Pavla Ročárková

28.06.2011