Začátek školního roku 2011/2012

První zářijový den je vždy plný velkých událostí a silných zážitků. Den, který plní mnohá očekávání… Tak tomu bylo i u nás v Zahrádce, kdy jsme se sešli poprvé po prázdninách v kompletním složení, a hlavně jsme mezi sebou přivítali nové kamarády, žáčky prvních tříd. Každý prošel slavnostně připravenou branou, kde ho přivítala paní ředitelka Základní školy Zahrádka - paní Dáša Rosecká a také ředitel Integračního centra - pan Jiří Drahota. Z jejich dobrých rukou každý obdržel modrý nebo bílý (heliem nafouknutý) balónek, který po doznění úvodního songu „Tož u nás vítajte“ vyletěl nahoru k nebi i s přáním úspěšného a radostného nového školního roku. Tak ještě jednou přání všem - opravdu dobrý nový školní rok!

„Tož u nás vítajte. Za rohem nestojte.
Pojďte všichni mezi nás. Nastává nám školní čas.
Pojďte dokola. Hraje kapela.“

(Tento popěvek byl připraven výhradně pro tuto příležitost a je společným dílem mých múzou políbených kolegů. Děkujeme!)

Pavla Ročárková

01.09.2011