Škola v přírodě - Střelské Hoštice

Tak jsme se v září opět po roce vypravili do Střelských Hoštic. Abychom prožili spolu sedm krásných slunečných dní.
Abychom společně vstávali, dlabali čerstvé rohlíky, abychom společně zpívali, chodili na výpravy do vesničky, abychom společně odpočívali u řeky Otavy, leželi v trávě, abychom společně jezdily autem na výlety do velkých měst, abychom společně večer seděli pod hvězdnou oblohou, abychom společně usínali. Abychom byli spolu.

A spolu s námi byli také dobrovolní pomocníci, bez kterých by to nešlo. A tak vám moc děkujeme slečny praktikantky - Iveto Černá, Hanko Zinková, Alexandro Koštálová, Báro Kadlecová, i vám, kteří s námi jezdíte delší čas - Dano Konášová, Marto Jahodová.

Tak zase za rok spolu vyrazíme. Jo?

Kateřina Divecká

22.9.2006