Předávání vysvědčení

V pátek 27. 6. 2014 proběhlo slavnostní předávání vysvědčení. Program svým obsahem a dějem navázal na zahájení školního roku, kdy třídní učitelé – „farmáři“ zaseli svá semínka s přáním dobrého a úrodného roku. A ten skutečně povedený byl.

Žáci i učitelé tradičně prošli branou a shromáždili se u velkého platanu, který byl ozdobený dárky. Učitelé v rytmu hudby přitančili ke stromu a ten začali očesávat. Dárková úroda zaplnila všechny učitelské košíky. Kromě vysvědčení tak žáci dostali i úrodu v podobě dárečků. Malými dárečky byli odměněni i tatínkové, maminky, babičky a dědečkové, kteří na slavnostní zakončení roku za svými dětmi přišli.

ZŠ Zahrádka přeje všem pohodové prázdninové dny!
Tereza