Předávání vysvědčení

Předávání vysvědčení - pátek 29. června 2012 byl důležitý den pro všechny školáky – tedy i pro žáky naší školy. Rozdávalo se totiž vysvědčení, ale nejen to – na zahradě Zahrady a Zahrádky proběhlo krásné dopoledne, a to za účasti našich dětí a dospělých a zároveň kamarádů ze sousední mateřské školy. Mezi našimi hosty byli i předškoláci, tak jsme jim vysvědčení ukázali i z druhé strany – pomáhali našim třídním učitelům vysvědčení rozdávat. A nerozdávali je jen dětem – Naďa připravila pro všechny účastníky letošní školy v přírodě vtipné památeční fotky, které při této příležitosti s pomocí předškoláčků také rozdala. Vzhledem k tomu, že byl teplý, slunečný den, osvěžili jsme se všichni porcí zmrzliny. Zmrzlinářem byl pro tento den Michal a jak je na fotkách vidět, v zmrzlinářské čepici mu to moooc slušelo :o). Program zpestřila také veselá klaunka, která dětem ukázala ukulele, zazpívala si s nimi pár písniček a všem vyrobila balónkové dárečky.

Poděkování za vydařené slavnostní dopoledne patří především Kateřině Divecké, která ho vymyslela, zorganizovala i nafotila. Katko, děkujeme!