Léto se schyluje k podzimu, škola začala: přivítali jsme nové žáky Evelínku, Petru a Filipa.

Již celý poslední srpnový týden byl ve znamení činorodého úklidu a příprav: zbrusu nový pokoj i vybavení jedné třídy září novotou, vše je čisté, srovnané. Rozběhl se složitý zápas o vytvoření rozvrhů, je to akce vyžadující vysoké kombinační schopnosti....:). Pokračujeme v přípravě individuálních plánů žáků a všech dalších aktivit. Další se dozvíte na společných třídních schůzkách, konají se 12.9. a rodiče na ně budou pozváni. Další zářijovou událostí je oslava 15.výročí založení naší školy 18.září od 15 hodin. Přejeme všem, aby těla občerstvená po prázdninách vydržela co nejdéle.

Mirka Tupá