Děti ze ZŠ Chmelnice návštěvou v Zahrádce

V pondělí 5. března nás navštívily děti z 1.B ZŠ Chmelnice, kam chodíme s Míšou každé pondělí na hodinu integrace. Návštěvu jsme přivítali pohádkou o koze Hermíně a Rozalíně a strašlivém kozožroutovi Boubulíkovi v podání kolegy Roberta. Kozí příběh nebyl vybrán náhodou, protože novým lákadlem naší mini ZOO byla právě narozená kůzlata Matylda a Albert. Po malém občerstvení provedl Míša své spolužáky po škole. Dětem se nejvíce líbilo ve snoezelenu, který by klidně vyměnily za svou normální třídu. Po prohlídce školy jsme šli na zahradu. Tady dětem hrdá maminka Rozalína předvedla svá dvě kůzlata. Míša dětem ještě ukázal celou zahradu i s bazénkem a „ velrybou „. Pak už bohužel nastal čas se rozloučit. Strávili jsme společně hezké více jak dvě hodiny a rádi Míšovy spolužáky u nás někdy opět přivítáme.

J.Roth