2014/2015

Naši třídu navštěvuje 6 žáků s těžkým kombinovaným postižením, které „doprovázejí“ tři pedagogové. Kromě individuálního vyučování (převážně smyslová a rozumová výchova) docházejí žáci na rehabilitaci a ergoterapii, navštěvujeme snoezelen, vířivku, bazén, muzikoterapeutický ateliér, harmonizační lůžko ad., se zvířátky máme canisterapii a hipoterapii. Aktivity probíhají individuálně či v malých skupinkách. Na pokoji všichni společně výtvarničíme, vaříme, bubnujeme aj. Když je pěkné počasí, učíme se někdy na zahradě, kde máme také v ohradě kozičky, které občas krmíme. Jezdíme na výlety a týdenní pobyty, kde si užíváme spoustu legrace.