Světový den autismu

2. dubna 2013 jsme se i my opět přidali k podpoře Mezinárodního dne autismu, který se tak snaží upozorňovat na autismus jako na celosvětový problém. Po celém světě se po tento den konají různé akce, projekty atd. Jedním z nich je například kampaň „Light it up blue“ - („Rozsviťme se modře“). Naše třída pro děti s poruchami autistického spektra se vyzdobila a oblékla domodra a připravila malou "modrou" oslavu i pro ostatní třídy. Nejpříjemnějším bodem (nejen pro děti) byla nejspíše modrá šmoulí zmrzlina.

Zmrzlinku jsme dostali jako sponzorský dar z Cukrárny Smis, kterou nás p. Stome podaroval právě pro tuto speciální příležitost.

Marjánka