Škola v přírodě 2012

Ve dnech 6.- 15. 6. 2012 proběhla tradiční škola v přírodě. Do Střelských Hoštic jezdíme s dětmi rádi, protože víme, že je tam o nás dobře postaráno. Užíváme si příjemného prostředí udržovaného areálu a také vstřícnosti a porozumění místních zaměstnanců. Deset dní nám uteklo jako voda (ta bohužel letos dost často padala i shůry), každý je strávil tak, jak mu bylo příjemné. Při vycházkách v okolí Střelských Hoštic jsme se mohli seznámit s půvabem jihočeského venkova (a zároveň se také stát přeborníkem v rychlém navlékání a svlékání pláštěnek). Každý se samozřejmě dostal na nějaký výlet, protože zajímavých míst je v tomto regionu bezpočet! Naše děti byly spokojené a rodiče si snad alespoň trochu odpočinuli.

Děkuji všem kolegyním a kolegům ze Základní školy Zahrádka a z Integračního centra Zahrada za vzornou péči o svěřené ratolesti.

Pavla Ročárková