Setkávání Rett Community v roce 2018

V roce 2018 proběhla u nás ve škole dvě setkání Rett Community. Na první schůzce v květnu byl prostor pro předávání praktických zkušeností z workshopu Suzan Norwell, kterého se na podzim někteří z členů spolku zúčastnili v polském Krakově. Druhé setkání se uskutečnilo až v čase adventním. A protože si rodiče a členové spolku přáli opět nějaký vzdělávací program, připravily si  naše dvě kolegyně ergoterapeutky z Integračního centra Zahrada na toto odpoledne přednášku s praktickými ukázkami na téma ergonomie. Posluchači si tak mohli připomenout zásady správného pohybu pro pečující osoby, a to jak ve vztahu k děvčatům, o která pečují, tak i s ohledem na své tělo.