Návštěva na velvyslanectví USA

Návštěva na velvyslanectví USAPrvního března 2007 jsme byli pozváni na koktejl do vily velvyslance USA, kde mezinárodní firma FedEx pořádala setkání firem zaměřených na zdravotní péči  na českém trhu společně se zastupiteli  české vlády, ministerstev a univerzit ČR.

Velvyslanectví USA, které se mj. soustředí také na charitativní podporu, zařadilo mezi prezentaci firem také naši školu.

Den před setkáním naši školu navštívila manželka velvyslance Ms. Alex Graber a Commercial Attache  Ms. Erin Butler-Mueller.  Alenka, Verunka a Ondra připravili prezentační balíčky s malovaným hrníčkem. Setkání se zmocnili Marcela Koucunová a Ondra Novák.

Za vše hlavně děkujeme Ondrovi a Veronice Novákovým.

Marcela

Prezentace ZŠ na ambasádu