Autistický výlet - Starkoč u Čáslavi

Autistický výlet -  Starkoč u ČáslaviVe dnech 29.5. – 2.6. 2006 jsme s dětmi navštívili chalupu naší kolegyně Kateřiny.  V tomto školním roce to byl již třetí výjezd. Účastnili jsme se ho všichni: Vilda, Terka, Martin a Zuzka, dospělí ze třídy- Radka, Jiří a Terezka, Katka (fyzioterapeutka) a její maminka, která nám vařila.
Za ten týden jsme toho stihli hodně. Autem na chatu jel akorát Jirka se Zuzkou, ostatní jeli vlakem. Kluci si dokonce poprvé v životě zkusili jízdu na kole. Dost jsme cestovali. Navštívili jsme spoustu pozoruhodností v okolí. Bývalý granátový lom, historické centrum Kutné Hory, zámek Žleby, hrad Lichnici nebo zemědělské muzeum v zámku Kačina. Byla to poslední výprava v tomto školním roce a tak jsme si ji všichni užili, jak nejlépe to šlo. Všechny děti zvládly pobyt na jedničku.

Mgr. Radka Faltysová